З 5 по 7 листопада у Дніпрі пройшов ІІ Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, і в його організації та роботі брали активну участь наші студенти-історики.

Филь Євгеній, Попова Анастасія та Бородін Віктор (які ще за сумісництвом є керівниками МЦ “Кузня української інтелігенції”) представляли локацію нашого улюбленого молодіжного центру “Кузня української інтелігенції”. Варданян Ілона допомогала на локації благодійного фонду і молодіжного центру “Даруємо радість”, волонтером і працівником, якого вона є. І звісно наш студент Гліб Стрижко, ідейний натхненник та засновник молодіжного центру “Кузня української інтелігенції” був спікером і розповідав про те, яким чином створити молодіжний простір в гуртожитку і як зробити так, щоб його визнали Кращою практикою молодіжної роботи у сфері ґрунтовного дозвілля 2017.

Чому форум проходить саме у Дніпрі? Та тому? що найбільша кількість заявок на конкурс кращих практик молодіжної роботи прийшла саме з міста Дніпра та Дніпропетровської області і не забуваємо про те, що три з десяти переможців минулорічного конкурсу були з Дніпропетровщини. Форум об’єднав близько 170 молодіжних працівників з усіх куточків України. Учасники форуму познайомилися з нашим чудовим містом під час екскурсії, відвідали класні молодіжні центри, де працюють чи волонтерять наші студенти-історики: “Даруємо радість” та “Кузні української інтелігенції”, зарядилися чудовою мотивацією, слухаючи експертів з молодіжної роботи. І родзинкою форуму звісно стало нагородження переможців конкурсу Кращих практик молодіжної роботи 2018. Отже, наші історики всюди! Вони активно розвиваються і співпрацюютьз різними організаціями міста, області і України. А саме головне наші студенти вносять свій внесок в розвиток молодіжної політики нашої держави. І роблять це за принципом: для молоді, разом з молоддю, силами самої молоді)

Share This