З 26 по 28 липня пройшов базовий тренінг Youth Worker 2018 в Дніпропетровській області, який об’єднав 28 активних молодих людей з різних куточків Дніпропетровщини і Запоріжжя. Ініціаторами цього заходу стало Управління молоді та спорту ДніпроОДА І наш факультет знову не залишився осторонь такого необхідного та важливого заходу.

Представники Ради Студентів історичного факультету, а саме Нефьодова Марина, Филь Євгеній, Варданян Ілона, відвідали цей тренінг. Завдання тренінгу були актуальними та мотивуючими, серед головних можна виділити такі:

– Забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;

– Налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;

– Надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Цей тренінг був необхідний для нашої РС, адже вона постійно співпрацює з молоддю, а саме зі студентами та абітурієнтами. Щодо самого курсу, то це було дуже інтенсивно-продуктивно ефективне вивчення основних понять, механізмів, інструментів, підходів і принципів до розуміння і провадження молодіжної політики і роботи в Україні.
Також дуже цікавим є той факт, що на тренінгу були присутні не тільки представники студентства з великих міст, які відвідали купу тренінгів , а й були люди з містечок, селищ, ОТГ, які мають стільки енергії,сил та наснаги, що містяни мусять лише заздрити.

Отже, літо історика – це не лише літні школи та табори, а й дуже цікаві та необхідні тренінги, які допомагають працювати і робити життя студентства та молоді кращим!

Share This