Передноворічний період відзначився одразу декількома перемогами студентів історичного факультету.

11 грудня 2018 року студент нашого факльтету – Гліб Стрижко – отримав нагороду ” Top 30 under 30″. З 2016 року Kyiv Post вручає нагороду TOP 30 UNDER 30 молодим лідерам України в різних сферах життя – тим, хто є відданими своїй діяльності, мають значні досягнення або захоплюючі інноваційні ідеї для впровадження змін в Україні і в усьому світі. Гліба нагородили за розвиток молодіжної політики в Україні, зокрема за створення молодіжного центру Кузня української інтелігенції, який визнано “кращою практикою молодіжної роботи в сфері організації змістовного дозвілля”.
Одночасно з Глібом нагороду отримали Жан Беленюк, український борець, срібний призер Олімпіади 2016 року, Олександра Заріцька, солістка гурту KAZKA, Надія Кушнір, авторка Інтернет-коміксу «Гусь». ” Top 30 under 30″ є однією з найпрестижніших нагород для молоді в Україні.

13 грудня 2018 року в Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся щорічний обласний конкурс «Студент року Дніпропетровщини».   Кожен номінант пройшов відбірковий етап на рівні своїх закладів вищої освіти . За першість змагалися 250 хлопців та дівчат із академій, університетів, технікумів та коледжів області. Переможцями стали 10 з них.

Наш студент-історик Филь Євгеній став лауреатом конкурсу у номінації “Громадський діяч року”. Він проявив цього року дійсно небувалу активність: є членом РС ІФ – голова освітньо-наукового комітету, став з вересня місяця виконувати функції одного з керівників молодіжного центру “Кузня української інтелігенції”, став стипендіатом фонду імені Конрада Аденауера, пройшов стажування в управлінні молоді, позашкільної освіти на національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради і це далеко не повний перелік його досягнень.

13 грудня 2018 року  у Дніпровському академічному театрі ім. Т.Г. Шевченка активних та успішних мешканців області відзначили щорічною Премією облради. 46 переможців отримали свої нагороди за досягнення в різних галузях суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону. Матеріальне заохочення переможців склало 15 тисяч гривень.

Серед переможців у категорії “За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху” є і студент історичного факультету Владислав Мельнічук. Владислав є головою громадської організації Спільнота активної молоді САМ, він займається громадською діяльністю вже протягом 6 років і своєю основною задачею вважає сприяння творенню покоління змінотворців в Україні.

14 грудня 2018 року у Дніпрі обрано п’ятдесятьох володарів іменних стипендій міського голови активній молоді за результатами академічного семестру (лютий-липень 2018 року). Спеціальна комісія визначила стипендіатів з-поміж 169 претендентів.

Серед основних вимог до претендентів – вік від 14 до 35 років. Заявник має бути студентом навчального закладу, що розташований на території міста Дніпра. Найголовніше – мати значні успіхи у громадській роботі, активно сприяти розвитку молодіжної політики у місті, країні та підвищенню національної свідомості населення.

У цю 50-десятку увійшла студентка ІІІ курсу  Історичного факультету – Варданян Ілона. За три роки своєї громадської діяльності в місті та університеті  Ілона встигла: бути  заступником  Голови РС Історичного факультету ДНУ імені Олеся Гончара, бути Головою Патріотичного комітету  ДНУ імені Олеся Гончара Ради студентів університету та з жовтня 2018 року стала Головою Ради студентів Історичного факультету.  Ілона є молодіжним працівником, членом Молодіжної ради Дніпра, стажером Управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та волонтером на численних заходах регіонального та всеукраїнського рівнів.

 

Share This