27-29 вересня у Дніпрі проходив Фінал ювілейного, XV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України і Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Двоє студентів історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара стали учасниками цього дійства, а саме, студент ІІІ курсу Євгеній Филь та студентка IV курсу Марина Нефьодова.

Робота Євгенія була присвячена термінологічним питанням у вивченні геноцидних явищ, Марина зосередила свою увагу на відображенні історії Голокосту у культурі американських коміксів. Обидві роботи студентів-істориків викликали жваву дискусію та інтерес з боку журі конкурсу. Було відзначено новаторський підхід та вміння вести полеміку дніпровськими студентами-істориками.
За підсумками конкурсу роботу Нефьодової Марини «Образи Другої світової війни та Голокосту у культурі коміксів» було відзначено як найкращу у номінації “Науково-дослідницька робота”.

Фото з сайту:
http://tkuma.dp.ua

Share This