21 липня студентки першого курсу – Синьковська Ольга та Грунська Юлія долучилися до команди волонтерів Благодійного Фонду «Даруємо Радість».

Це була поїздка до дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю з метою проведення заходу «Дитячого супермаркету». Треба зауважити, шо саме БФ «Даруємо Радість» – єдиний фонд в Україні, який проводить подібні заходи з метою соціалізації дітей з «тяжким дитинством» (діти-сироти, діти з інвалідністю, з малозабезпечених сімей).

Що ж таке «Дитячий супермаркет» і як він проходить?

Це захід створений з метою соціалізації дітей різних соціальних груп. Благодійний фонд не дарує подарунків, а дає змогу зрозуміти, щоб щось отримати треба заробити гроші. Існує спеціальна валюта  – «дарики», якою і розраховуються діти. Цю валюту дітки отримують за свої заслуги та старання впродовж навчання.

Одним словом – це такий самий супермаркет, де ми можемо придбати все, що нам потрібно: починаючи від засобів особистої гігієни та завершуючи гаджетами.

Дівчата були продавцями-консультантами в сувенірній лавці.

Своїми враженнями поділилася Ольга:

Спочатку я дуже хвилювалася, так як до цього не брала участь у подібних заходах, але побачивши, які навколо мене позитивні люди – волонтери і самі діти, зрозуміла, що хвилювання тут ні до чого. Мене приємно вразило і те що, серед волонтерів були діти рочків по 9-11. Вихованці цього інтернату дуже круті, талановиті та взагалі промінці сонечка. Я дуже вдячна організаторам – Олі, Юлі та Каті за мотивуючі слова, за гарні настанови. Вони мали рацію, коли говорили про те, що тут найпозитивніші діти в світі. Сподіваюсь, що це не остання наша поїздка, адже так багато чого дня них ще треба зробити.

Share This