Тепла пора року – це саме та пора року, коли трішки навчання не заважить нікому. А навчання може бути різним: і не менш захопливим, аніж лежати на березі моря.

7 липня студентки першого курсу – Синьковська Ольга та Плясова Альона провели невелику екскурсію містом для учасників літнього клубу, організованого Благодійним Фондом «Даруємо радість».

Студентки мали змогу поділитися деякими знаннями з учасниками літнього клубу, поспілкуватися в невимушеній обстановці та довести, що навчання – це не лише конспекти та довгі уроки.

Завдяки екскурсії хлопці та дівчата дізналися про видатних постатей та їх діяльність; створення нашого міста та пов’язані з ним міфи, а також багато цікавих фактів.

А наприкінці для мотивації навчатися та дізнаватися щось новеньке була влаштована невелика вікторина з солодкими призами.

За словами організатора цього клубу, після екскурсії вони продовжували спілкуватися про Дмитра Яворницького, Андрія Фабра та Нестора Махно, а вікторина надала стимулу до відвідування подібних заходів.

Самі ж студентки були раді тому, що змогли зацікавити учнів і з користю провести час та отримати деякий досвід у проведенні подібних заходів.

Share This