Cтуденти-історики можуть яскраво проводити вихідні. Не вірите? Тоді самі переконайтесь, завітавши на День відкритих дверей на історичному факультеті. Адже рада студентів дійсно може здивувати героями з минулого. Тут можна зустріти і середньовічного лицаря з катом, індіанку і половця, ще й вельможу-масона.

І це ще не все, адже можна потримати в руках речі з побуту пересічної української родини попередніх століть, вгадуючи як цим користуватися, і відвідати кабінет археології. І, звісно, дізнатися про діяльність факультету, ради студентів, молодіжного центру “Кузня української інтелігенції”.

Та й не забути розпитати про умови вступу, навчання, стан гуртожитків і ким можна стати, навчаюсь на найкращому факультеті. І звісно ж зробити багато-багато фото і відео з героями нашого імпровізованої виставки минулого. Історики мають захоплююче життя… Досі не переконалися? Вступайте на історичний і сумніви як рукою зніме!

Велику вдячність хотіли б висловити Дніпропетровському національному історичному музею імені Яворницького та Клубу історичної реконструкції Вітальєри за надання одягу половця з луком та обладунків лицаря! Саме завдяки ним наші абітурієнти змогли доторкнутися до історії. Ми завжди цінуємо наших партнерів і готові продовжувати підтримувати міцну співпрацю.

Share This